צור קשר טלפונית

טיסות לתאילנד דרך קייב


אחת מאפשרויות ההגעה הפופולאריות ביותר כיום שאיתם אתה יכול בקלות ובפשטות להגיע לתאילנד, אלו הטיסות של חברת אירסוויט שהינה חברת התעופה הרשמית של אוקראינה אשר מבצעת טיסות דרך קייב בירת המדינה.
כיום הטיסות נחשבות לפופולאריות במיוחד ואין ספק בכלל שבמידה ואתה מעוניין לטוס לתאילנד בטיסה מוזלת וזולה שמתאימה לכל כיס, הטיסה דרך קייב הינה אחת מהאופציות והאפשרויות הטובות ביותר שיכולות להיות.

חברת אירסוויט על קצה המזלג
חברת אירוסוויט הינה אחת מחברות התעופה הפופולאריות ביותר שמבצעות כיום טיסות  מישראל לרחבי העולם ולתאילנד בפרט, החברה הינה חברת התעופה הרשמית של אוקריאנה, כאשר אין ספק בכלל שחשוב לא לבצע השוואה של חברת תעופה זו אל מול חברות תעופה אחרות כמו בריטיש איירוייס או לופטנזה, אך אין ספק שהטיסות הם טיסות שמתאימות לכל כיס ובהחלט מספקות את התוצאה בה הנוסע הרוכש את כרטיס הטיסה מעוניין.
טיסות לתאילנד רך קייב עם חברת ארסוויט הינם טיסות היוצאות מישראל ונוחתות בקייב בירת אוקרינה, ומשם בטיסת המשך ממשיכות לבנגקוק בירת תאילנד, חשוב מאוד לציין שהטיסות לתאילנד דרך קייב הם טיסות ביטחוניות שאנשי הביטחון יכולים לעלות עליהם ואינם טסות דרך מדינות ערב כמו מרבית מחברות התעופה האחרות המבצעות טיסות מישראל לתאילנד.

יתרונות וחסרונות של טיסות לתאילנד דרך קייב
ישנם לא מעט חסרונות ויתרונות של טיסות לתאילנד דרך קייב עם חברת אירסוויט, כאשר היתרון הראשון והבולט הינו המחיר והעלות שבדרך כלל כובש את ליבו של התייר הישראלי, המחירים מאוד נוחים ובדרך כלל תוכלו למצוא טיסות במחירים של 699 דולר או לפעמים קצת יותר, אף על פי שבמידה ואתם רוצים להשוות זאת לחברות תעופה אחרות אז בהחלט זה נחשב למחיר בדיחה ומציאה.
יתרון נוסף שציינו הינם הטיסות הביטחוניות שמבצעת חברת התעופה וכמו כן שירות אדיב ומסור של הדיילים שמכירים את התייר והנוסע הישראלי מקרוב במיוחד בגלל הביקושים האדירים של טיסות אלו מישראל.
החיסרון המשמעותי של טיסות לתאילנד דרך קייב עם חברת אירסוויט אלו המטוסים הקטנים יחסית והלא נוחים שמתלוננים עליהם הנוסעים, אף על פי שחשוב לציין כפי שכבר אמרנו שהמחירים והעלויות של הטיסה משתלמים את הנסיעה הזו, כי אחרי הכל מי שרוצה לטוס בנוחות מרבית במחלקת עסקים צריך להבין שצריך לשלם ולא מעט כסף במרבית הפעמים.


0 Response to "טיסות לתאילנד דרך קייב"

הוסף רשומת תגובה